Proteas Open 2016 – Πρόγραμμα Αγώνων & Αποτελέσματα

Πλούσιο το αγωνιστικό πρόγραμμα του Proteas Open 2016.

Με τους πρώτους αγώνες να έχουν ήδη ξεκινήσει, διεξάγεται το ετήσιο Τουρνουά Τένις Ανδρών “Proteas Open”, που έχει γίνει πλέον θεσμός στα τενιστικά δρώμενα της περιοχής και όχι μόνο, προσελκύοντας συμμετοχές αλλά και θαυμαστές του αθλήματος από την Καστοριά και άλλες περιοχές της Ελλάδος, όπως Γρεβενά, Πτολεμαΐδα, Φλώρινα, Κοζάνη, Πειραιά, Πρέβεζα, Θεσσαλονίκη!

Οι θαυμάσιες γηπεδικές εγκαταστάσεις του Πρωτέα, πλήρως ανανεωμένες και αναβαθμισμένες είναι πανέτοιμες να υποδεχθούν για μία ακόμη χρονιά τους λάτρεις του αθλήματος και να παιχθεί, όπως πάντοτε άλλωστε, Τένις υψηλών απαιτήσεων κάτω από άψογες συνθήκες διοργάνωσης και φιλοξενίας.

Δείτε παρακάτω Αποτελέσματα και Πρόγραμμα Αγώνων που συμπληρώνονται και ανανεώνονται συνεχώς….

Αποτελέσματα:

Γιώργος Κωστόπουλος – Τζέρη Πυραμίδης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6-0/6-3

Άρης Αναστασιάδης – Κώστας Μπαμπάμτσης (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)
6-1/4-6/6-1

Βασίλης Μυλωνάς – Τζίμης Τσίπος (Κατηγορία 45+, Προκριματικός)
6-1/6-1

Πρόγραμμα Αγώνων:

Σάββατο 20 Αυγούστου
11:00 π.μ.  Τζίμης Τσίπος – Κυριάκος Κυριάκου (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)
12:00 μεσ.  Γιώργος Τούφας – Ανδρέας Λιάμπας (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)
4:30 μ.μ.  Θοδωρής Καραμούτσος – Μάνος Καλεντερίδης (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)
6:00 μ.μ.  Μίλτος Καρακουλάκης – Γιάννης Καναβός (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6:00 μ.μ.  Ζήσης Ψήμας – Θεόφιλος Καναβός (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6:00 μ.μ.  Γιώργος Τσαδηλάς – Μάριος Κολανίτης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
7:00 μ.μ. Μιχάλης Λαβασάς – Κώστας Τσοκαλίδης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
7:00 μ.μ. Μίλτος Αντωνιάδης – Γιώργος Ταλίδης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)

Κυριακή 21 Αυγούστου
10:00 π.μ. Γιώργος Γαπκιάδης – Άρης Αναστασιάδης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6:00 μ.μ.  Κοσμάς Γακόπουλος – Δημήτρης Νάκας (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)
6:00 μ.μ.  Ανδρέας Οργαντζίδης – Νώντας Πανάτσας (Κατηγορία 45+, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
7:30 μ.μ.  Άλκης Δημητριάδης – Μηνάς Κυβεντίδης (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
8:00 μ.μ. Θοδωρής Μπούσιος – Χρήστος Παυλίδης (Κατηγορία 45-, Προκριματικός)

Δευτέρα 22 Αυγούστου
6:00 μ.μ.  Κων/νος Ζαφειρόπουλος – Πέρης Παπουλίδης (Κατηγ. 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6:00 μ.μ.  Δημήτρης Παπακώστας – Γιάννης Ψάριας (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
6:00 μ.μ.  Γιώργος Φωτιάδης – Λουκάς Δαδαλής (Κατηγορία 45-, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)
7:00 μ.μ.  Γιάννης Ψάριας – Χαρίλαος Γιαννάκης (Κατηγορία 45+, Κυρίως Ταμπλό, Α’ Γύρος)

Τρίτη 23 Αυγούστου
5:30 μ.μ.  Γιώργος Τσαδηλάς – Γιώργος Γαπκιάδης (Κατηγορία 45+, Κυρίως Ταμπλό)

Για τα λίγα εναπομείναντα παιχνίδια που δεν έχει γίνει ακόμη συνεννόηση θα υπάρξει άμεση ενημέρωση. Μείνετε συντονισμένοι για καθημερινή, πλήρη και διαρκή ενημέρωση.

 

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο:

Comments

comments

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *